فروش اقساطی کارت لاین

در کارت لاین قسطی بخر

هر محصولی را که دوست دارید می توانید در کارت لاین به صورت اقساط تهیه نمایید و لذت خرید خود را ببرید

فروش اقساطی در کارت لاین
 
کارت لاین به کمک شرکت لندو شرایط خرید اقساطی برای محصولات فروشگاه کارت لاین را فراهم نموده است. ابتدا شما باید یک حساب کاربری در سایت لندو ایجاد کرده و پس از آن یک کارت اعتباری تهیه کنید. مبلغ کارت اعتباری به اندازه‌ای است که شما می‌خواهید خرید قسطی داشته باشید. شرایط خرید اقساطی به دو صورت است که هم می‌تواند از دم قسط باشد و هم می‌تواند مقداری به‌صورت نقدی و بقیه‌ی مبلغ به‌صورت اقساطی پرداخت شود. با تهیه‌ی کارت اعتباری (و پس از تایید مدارک شما)، یک کد تخفیف برای شما ارسال خواهد شد که باید آن را در کارت لاین وارد کنید. پس از انتخاب کالا از کارت لاین، به سبد خرید مراجعه کرده و کد تخفیف خود را ثبت کنید. برای خرید نقدی-اقساطی باید باقی‌مانده‌ی مبلغ را در سایت مقصد پرداخت کنید. شرایط اقساط و ارسال مدارک همگی از طریق سایت لندو مشخص خواهد شد.
 

ادامه …

شرایط خرید اقساطی کارت لاین در لندو

خرید اقساطی تا سقف ۶ میلیون تومان بدون داشتن امتیاز، داشتن نمره اعتبار ۱۰۰ به بالا برای خرید اقساطی از ۶ میلیون تا ۱۵ میلیون تومان برای تهیه‌ی کارت اعتباری بر روی کلید تهیه‌ی کارت اعتباری کلیک کنید و پس از ورود به سایت لندو، وارد حساب کاربری خود شوید و یا یک حساب کاربری برای خود بسازید. سپس از بین کارت‌های اعتباری فروشگاه کارت لاین، برحسب میزان خرید خود، کارت اعتباری مناسب را انتخاب نموده و برای خرید اقدام کنید. 

مدت زمان اقساط در لندو

حداکثر مدت بازپرداخت اقساط ۱۲ ماه است و کارشناسان لندو حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از ثبت سفارش با شما تماس گرفته و تصاویر مدارک درخواستی را از شما دریافت می‌کنند، بعد از ارسال تصاویر مدارک، اطلاعات شما حداکثر تا ۷۲ ساعت مورد بررسی و اعتبارسنجی قرار گرفته و در صورت تایید مدارک، کارت اعتباری شما که حاوی یک کد است صادر می‌شود. پس از دریافت کارت اعتباری که به آدرس شما ارسال می‌شود، می‌توانید محصولات مورد نظر خود را از کارت لاین خریداری بفرمایید.

منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
چنانچه آدرس خود را وارد کنید تا محصولات آن منطقه برای شما نمایش داده شوند.