متن موافقتنامه فروشندگان کارت لاین

قرارداد حاضر براساس ماده ۱۰ قانون مدنی، و با تابعیت از کلیهء قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران به صورت عام و قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲ و آیین نامه های مربوطه به صورت خاص، از تاریخ دریافت ایمیل و ثبت کد فعالسازی از سوی تامین کننده ( مالک مشخصات ثبت شده در سامانه ی ) کارت لایندر سایت کارت لاین به رسمیت قانونی خواهدرسید. قرارداد حاضر متضمن کلیه توافقات طرفین بوده و توافقات و اظهارات پیشین، اعم از شفاهی و کتبی، در ارتباط با موضوع این قرارداد از تاریخ انعقاد، فاقد هرگونه اثر خواهد بود.

ماده ۱) طرفین قرارداد:

قرارداد حاضر بین فروشگاه اینترنتی کارت لاین  به نمایندگی مهدی فیضی زاده و هومن صوری، که در این قرارداد «کارت لاین» خوانده می شود، از یک سو و مالک مشخصات ثبت شده در سامانه ثبت نام تامین کنندگان کارت لاین که در این قرارداد «تامین کننده» نامیده می شود، در شهر مشگین شهر منعقد و برای طرفین حکم قرارداد قطعی را داشته و طرفین ملزم به اجرای تمامی مفاد آن می باشند.

ماده 2- موضوع قرارداد

موضوع قرارداد عبارت است از اختصاص رایگان فضای الکترونیکی یا به عبارت دیگر غرفه مجازی در وبسایت و ارایه نرم افزار وب بیس یا پنل ورودی اطلاعات  به منظور معرفی و فروش محصولات کالاها و خدمات طرف قرارداد در فروشگاه کارت لاین به آدرس  www.cartline.ir مطابق با قانون تجارت الکترونیک.

ماده 2- ما به ازای قرارداد

هزینه سود فروشگاه کارت لاین طبق پیوست شماره (1) تعیین گردیده که  از مبلغ کالا کسر و مابقی در اول وهر هفته به حساب طرف قرارداد (تامین کننده) واریز خواهد شد.

ماده3- فرایند فروش و پرداخت

فروشگاه اینترنتی کارت لاین با طراحی زیرساخت انجام فروش به معرفی انواع کالا در سراسر کشور به طور وسیع اقدام نموده که فروش محصولات صرفا توسط تامین کننده ها انجام می شود .

1-3) به موجب قرارداد حاضر تامین کننده تضمین می کند که از اهلیت قانونی لازم برای انعقاد معاملات برخوردار است و چنانچه به نمایندگی از یک شخص حقوقی این قرارداد را منعقد می نماید دارای اختیار قانونی لازم برای این کار است و در صورت نیاز, مدارک نمایندگی خود را به کارت لاین ارائه دهد.

2-3) تامین کننده مسئول تطابق محتوای کالا و محصولات ارائه شده در سایت کارت لاین با کلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و کسب مجوز های مربوطه شناخته می شود.

3-3) فروش کالا به مشتری نهایی توسط تامین کننده صورت می گیرد لذا مسئولیت صدور فاکتور در وجه مشتری نهایی بر عهده تامین کننده است و کارت لاین مسئولیتی در قبال آن و مسائل مربوطه به آن ندارد.

4-3) تامین کننده مسئول است پیش از ارائه هر گونه محتوا در سایت کارت لاین اختیارات قانونی لازم به منظور اعمال حقوقی ناشی از این قرارداد را کسب نموده و فارغ از هر گونه ادعا از سوی اشخاص ثالث اختیار عرضه آن را دارا باشد.

5-3) ارسال و تحویل کالا به مدت 48 ساعت بر عهده تامین کننده می باشد.

6-3) فروشنده یا تامین کننده  متعهد می گردد که مالک کالاهای ارائه شده به کارت لاین بوده و تمامی کالاها نو, آکبند, اصل و دارای گارانتی معتبر و مطابق شرایط ذکر شده در سایت کارت لاین می باشد. طرف قرارداد ( تامین کننده) اذعان می دارد که کالا از راه قانونی وارد کشور شده است . بدیهی است مسئولیتی از این بابت متوجه فروشگاه کارت لاین نخواهد بود وچنانچه در این ارتباط خسارتی به کارت لاین یا مشتری نهایی وارد آید تامین کننده متعهد به جبران خواهد بود. خسارات موضوع این بخش قرارداد پس از اتمام قرارداد همکاری نیز موضوعیت دارد.

.

 7-3) تامین کننده متعهد است در صورت اعمال هرگونه تغییر در نوع و بهای کالا، توقف تولید یا عرضه محصول، و همچنین تخفیف های ارائه شده به سایر خریداران را در اسرع وقت به کارت لاین اطلاع دهد. در غیر این صورت مسئولیت کلیه خسارت های وارده به کارت لاین و مشتری نهایی، برعهده تامین کننده می باشد.
8-3) تامین کننده مسئول تولید اطلاعات محصولات، تعیین و اعلام قیمت و درج آنها در سایت کارت لاین است.
9-3) تامین کننده مسئول انجام کنترل کیفیت محصولات خود است و فروشگاه کارت لاین تنها در صورت بروز هرگونه ادعا از سوی مشتریان مبنی بر معیوب و یا ناقص بودن کالا و یا عدم تطابق آن با سفارش ثبت شده (اعم از رنگ و سایر ویژگی های کالا)، نسبت به بررسی موضوع اقدام خواهد نمود و بر مبنای نظر کارشناسی کارت لاین اقدامات لازم اعم از تعویض کالا و یا عودت مبلغ سفارش به مشتری از سوی تامین کننده انجام می پذیرد.
10-3) قیمت های مندرج بر روی سایت کارت لاین، می بایست رقابتی و حداقل برابر با قیمت کالاهای مشابه در سایر فروشگاه ها (اعم از اینترنتی و یا غیر اینترنتی) باشد.
11-3) بدیهی است در صورت صدور فاکتور در وجه کارت لاین و اظهار نمودن آن در گزارشات مالیاتی، مراتب مورد تائید نبوده و همچنین کارت لاین هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت و مسئول خسارت وارده احتمالی برعهده تامین کننده خواهد بود

ماده 4) وجاهت قانونی، مدت و شرایط تمدید قرارداد

۱-4) به استناد قانون تجارت الکترونیک ایران این قرارداد با فرآیند الکترونیکی در سامانه کارت لاین با پذیرش ایمیل معرفی شده در سامانه در هنگام ثبت نام و همچنین تکمیل ثبت نام با ارسال لینک در ایمیل و در صورت نیاز از طریق پیامک به شماره ی معرفی شده در زمان ثبت نام توسط تامین کننده، و ورود آن در سامانه توسط ایشان، حکم انعقاد قرارداد رسمی داشته و برای طرفین لازم الاجراست.
تبصره1:

تامین کننده با تیک زدن متن موافقت نامه ایمیلی دریافت خواهد کرد که با کلیک روی لینک فعال سازی در ایمیل خود کلیه شرایط این قرارداد را پذیرفته است.


۲-4 ) این قرار داد از زمان انعقاد (مطابق با بند فوق) تا انتهای سال جاری اعتبار دارد و در صورت عدم اعلام ، خاتمه و یا فسخ قرارداد از سوی طرفین، قرارداد ، الحاقیه ها و دستورالعمل های وابسته به آن به صورت خودکار طبق آخرین شرایط مندرج در پورتال تامین کنندگان در انتهای هر سال ، به مدت یک سال شمسی دیگر تمدید می گردد و تامین کننده با ادامه فعالیت خود تمدید را پذیرفته است.

ماده 5) شرایط حاکم بر قرارداد

۱-5) طرفین موظف اند کلیه اطلاعات محرمانه طرف دیگر از جمله اسناد حقوقی و توافق نامه همکاری فیمابین را در زمان قرارداد و پس از آن محرمانه نگاه دارند. مگر با دستور مورد مراجع ذی صلاح قانونی.
۲-5) هیچ یک از مواد و مفاد قرارداد حاضر به معنای شراکت یا وجود رابطه کارگر و کارفرمائی فیمابین تامین کننده و کارت لاین نمی باشد.
۳-5) تامین کننده متعهد می گردد که عودت کالاهای معیوب و یا آکبند را تا 1 هفته از زمان تحویل آن به مشتری ها بپذیرد.
۴-5) هزینه های  ارسال سفارشات به  هزینه کالا اضافه و در سایت اعلام میگردد و پرداخت آن به عهده مشتری می باشد.
۵-5) در صورت بروز عوامل فورس ماژور، قرارداد موقتا متوقف و پس از رفع آن به همان روال سابق ادامه می یابد.
۶-5) کلیه ابلاغیه ها ، اخطارها، پیام ها و مکاتبات کارت لاین از طریق پنل کاربری تامین کننده و همچنین ایمیل معرفی شده ی ایشان صورت می گیرد. کارت لاین مسئولیتی در خصوص عدم توجه و یا عدم مشاهده پیام ها توسط تامین کننده نخواهد داشت.
5-۷) در صورتی که در خصوص هر یک از شروط عدم مسئولیت یا نقض هر یک از مقررات کشور در رابطه با توزیع کالا یا محصولات تامین کننده، مسئولیتی بر کارت لاین تحمیل گردد، تامین کننده موظف است که کلیه خسارات مادی و معنوی وارده را جبران نماید.

ماده 6) تعهدات فروشگاه اینترنتی کارت لاین

1-6) پرداخت وجه کالا و خدمات طرف قرارداد 1 بار در هفته در اول هر هفته (با تاخیر 1روزه) پس از انجام حسابرسی های مربوطه انجام خواهد شد.
2-6) کارت لاین مجاز است با عنایت به شرایط و سیاست های موجود، در صورت نیاز شرایط و بندهای قرارداد را اصلاح نماید. تغییرات به محض به روزرسانی و اطلاع به تامین کننده، اجرایی خواهد شد و ادامه همکاری تامین کننده به منزله پذیرش تغییرات خواهد بود.
3-6) کارت لاین آموزش های لازم را به تامین کننده جهت به روزرسانی لیست کالاها، موجودی آنها و قیمت فروش ارائه خواهد داد. تغییراتی که در نتیجه فروش کالا در مقدار کالا ایجاد می گردد و همچنین مشخصات سفارشات در هر لحظه برای تامین کننده از طریق الکترونیکی در پنل کاربری وی قابل مشاهده خواهد بود.
4-6) کارت لاین می تواند محتوای ارائه شده توسط تامین کننده و محتوای پیوند داده شده با آن را به منظور ارزیابی و آزمایش، مورد استفاده قرار داده و آنها را در آرشیو خود نگهداری نماید

ماده 7- تعهدات تامین کننده یا طرف قرارداد

1-7) طرف قرارداد مکلف است ظرف 48 ساعت سفارشات مشتری را ارسال و تحویل دهد. در صورت انصراف از ارسال دلیل موجه آن را به طور کامل در پنل جهت اطلاع رسانی به مشتری درج نموده و مبلغ خرید به طور کامل به حساب مشتری عودت می شود.

تبصره 1:

 تاکید می شود پس از تحویل سفارشات به اداره پست و اخذ شماره پستی سریعا نسبت به درج آن در سایت اقدام شود.

تبصره2:

لازم بذکر است که طرف قرارداد می باید ارسال یا عدم ارسال کالا را به پشتیبانی فروشگاه اینترنتی کارت لاین  نیز اطلاع دهد. در صورت عدم رضایت مشتری تذکر کتبی و در صورت تکرار, نسبت به لغو یکطرفه قرارداد اقدام خواهد شد.

2-7) طرف قرارداد متعهد می گردد در تحویل کالا محصولات و خدمات تطبیق شرایط را کاملا رعایت نماید. همچنین مسئولیت ناشی از نقص تقلبی بودن یا عدم مطابقت در کیفیت و کمیت کالاها و خدمات ارائه شده بر روی غرفه الکترونیکی به عهده طرف قرارداد بوده و هزینه برگشت و ارسال مجدد کالا جهت تعویض به عهده طرف قرارداد می باشد که در صورت عدم رعایت آن از حساب کسر و به حساب مشتری واریز خواهد شد.

3-7) طرف قرارداد می بایست سفارشات را داخل لفاف مناسب پستی و متناسب با وزن کالا قرارداده و درب آن را پس از ممهور نمودن با مهر طرف قرار داد با چسب های مخصوص چسب زده و آدرس دقیق وکامل طرف قرارداد و خریدار را باذکر نام نام خانوادگی و شماره تلفن مشتری و مشخصات کامل محصول بر روی مرسوله درج نموده وپس از بسته بندی دقیق  نسبت به صدور دو نسخه فاکتور فروش (که ممهور به مهر طرف قرارداد می باشد) اقدام نموده و هنگام مراجعه نماینده پست ضمن تحویل کالا به همراه دو نسخه از فاکتور در ذیل نسخه دوم فاکتور فروش از نماینده پست با ذکر تاریخ و ساعت رسید اخذ شود. نسخه اول فاکتور که فاکتور رسمی می باشد نیز برای مشتری ارسال می گردد.

4-7) فاکتور های صادره مبنای حق السهم طرف قرارداد می باشد طرف قرارداد متعهد است که انحصارا جهت کالاهایی که توسط پست تحویل و توزیع می گردد از آنها استفاده نماید و تحت هیچ یک از عناوین دیگر حق صدور و استفاده از آن را نخواهد داشت.

تبصره 3:

طرف قرارداد مکلف است نسبت به رعایت موارد ذیل اقدام نماید:

  • استفاده از تصاویر باکیفیت و مرتبط با کالاهای عرضه شده در فروشگاه کارت لاین
  • بارگذاری ویژگیها ی کامل کالاهای عرضه شده  به منظور بهره برداری از امکانات مقایسه کالاها در فروشگاه کارت لاین .
  • رعایت گروه بندی و استقرار کالاها در رسته و گروه مربوطه.
  • ارسال فاکتور مهر شده به همراه کالا
  • درج شماره مرسوله پستی در پنل برای مشتری

5-7) قیمت های اعلام شده توسط تامین کنندگان در سایت و فاکتور به عنوان قیمت قطعی کالا و خدمات بوده و در صورت مغایرت کتبا ابلاغ گردد.  

6-7) طرف قرارداد متعهد می شود محصولات خود را پس از ثبت سفارش توسط مشتری به همان کیفیت و کمیت ارائه شده در اینترنت برای مشتری ارسال نماید.

7-7) در صورت راه اندازی جشنواره های الکترونیکی از سوی کارت لاین طرف قرارداد در صورت تمایل میتواند در معرفی و عرضه محصولات خود در این جشنواره ها مشارکت نماید.

8-7) طرف قرارداد متعهد می گردد محصولاتی را در قرارداد اینترنتی و غرفه مجازی عرضه نماید که بتواند نسبت به فروش آنها اقدام نماید و در صورت عدم توانایی در تهیه و ارسال آنها کلیه مسئولیت های مرتبط به عهده وی خواهد بود.

ماده 8) خسارات قراردادی
چنانچه به موجب این قرارداد از جانب تامین کننده خسارتی به کارت لاین  یا مشتری نهایی وارد آید، تامین کننده ضامن جبران خسارت می باشد. بدیهی است شرایط این ماده جدای از ماده جرایم این قرارداد است و قابل پیگیری در مراجع ذیصلاح جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

ماده 9- حل اختلاف:

اختلاف ناشی از اجرای مفاد این قرارداد و یا تفسیر مواد آن حتی المقدور از طریق مذاکره بین طرفین حل و فصل می گردد .

ماده 10- فسخ قرارداد

کارت لاین میتواند در هر مرحله از اجرای قرارداد و در صورت حصول شرایط ذیل قرارداد را با اخطار کتبی فسخ نماید:

10-1)هرگاه طرف قرارداد( اشخاص حقوقی ) ورشکست گردد و اعلام ورشکستگی نماید یا منحل شود.

10-2)هرگاه به تشخیص کارت لاین طرف قرارداد در انجام تعهدات خود سهل انگاری نماید.

ماده 11- اقامتگاه طرفین

نشانی و اقامتگاه قانونی کارت لاین در وب سایت رسمی آن قید گردیده و اقامتگاه تامین کننده نیز همان محلی است که در فرم پنل تامین کننده توسط ایشان ثبت گردیده است و هر گونه تغییر در نشانی و اقامتگاه باید به اطلاع طرف دیگر برسد. ارسال هرگونه مکاتبات و اوراق عادی و رسمی به این نشانی ها، ابلاغ شده واقعی تلقی می شود.

تبصره4:

در صورتیکه طرف قرارداد در زمان اجرای تعهدات موضوع قرارداد نشانی خود را تغییر دهد باید ظرف مدت یک هفته نشانی اقامتگاه جدید خود را ابلاغ کند. در غیر این صورت عواقب ان اعم از بلاتکلیفی مرسولات برگشتی به عهده طرف قرارداد می باشد.

ماده 12) ضمائم و پیوست ها

1-12) درصد حق الزحمه کارت لاین از فروش کالای تامین کننده در سایت کارت لاین نسبت به هر گروه از کالاها، 4% می باشد

2-12 ) حق الزحمه کارت لاین مشمول قانون مالیات برارزش افزوده می باشد که مبلغ آن به صورتحساب ها اضافه و از تامین کننده دریافت می گردد.

3-12) مفروض است که کلیه قیمت های ارائه شده توسط تامین کننده بر روی وب سایت کارت لاین، به صورت مقطوع و شامل مالیات بر ارزش افزوده بوده (در صورت عدم معافیت کالا) و مبلغ آن توسط خریدار نهایی پرداخت می گردد.

4-12) پرداخت مبالغ فوق از طریق واریز به شماره شبایی انجام خواهد گرفت که تامین کننده در پنل تامین کننده گان کارت لاین ثبت نموده است. تامین کننده به موجب این قرارداد، انتساب شبای مذکور به خود را تصدیق می کند. در غیر این صورت، کارت لاین مسئولیتی در این خصوص نخواهد پذیرفت. اسناد واریزی به شبای وارد شده در پنل، به منزله تسویه حساب کارت لاین با تامین کننده خواهند بود.

منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
چنانچه آدرس خود را وارد کنید تا محصولات آن منطقه برای شما نمایش داده شوند.
0

شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست