34 ایده دکور مقرون به صرفه برای تغییر دکور خانه در فصل بهار

تغییر دکوراسیون همیشه هیجان انگیز است، اما یک مورد خاص در مورد بازسازی خانه شما برای فصل بهار وجود دارد. آب و هوای بهاری  فقط سیگنالی برای راحت شدن شما  از شلوغی و اختصاص زمان برای تمیز کردن بهاره نیست – همچنین فرصتی عالی برای آزمایش کردن برخی از ایده‌های دکور بهاری است. و این به معنای هزینه و استرس زیاد نیست.

می‌توانید با کوسن های نو  روی مبل اتاق نشیمن، یک قسمت  رنگارنگ روی میز نهار خوری یا حتی چیدمانی از گل‌های پر جنب و جوش، مانند آلاله یا …، در دفتر کارتان شروع کنید. اما اگر به دنبال چالش های بیشتری هستید، با رنگ آمیزی شومینه خود به رنگ سفیدمات و  یا ایجاد یک باغ عمودی برای دمیدن زندگی در فضای بیرونی خود، کارها را مدیریت کنید. فضا و بودجه برای انجام بهترین کار برای سبک طراحی شما وجود دارد  (بله، این ایده ها ارزان هستند).

به خاطر داشته باشید که ما چند گرایش طراحی خانه را به کار برده ایم، از روش های الهام بخش برای استفاده از چاپ های گرافیکی گرفته تا روش های تزئینی طبیعی مانند یک گلدان زیبا که از چوب و ریسمان ساخته شده است.

آماده اید تا با قیمت مناسب برای فصل بهار خانه خود را تغییر دهید. اما قبل از شروع، فراموش نکنید که فضایی برای ایجاد  دکوراسیون عید خود بگذارید.

 

زندگی در فضای باز


هیچ زمانی بهتر از فصل بهار برای استقبال از زیبایی فضای باز بیرون وجود ندارد. مبل خود را به همراه کوسن هادرست در مقابل پنجره های خود قرار دهید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که در نور طبیعی غوطه ور شوید.

 

 

پرده پاستلی

فصل بهار را با تبدیل گوشه ای از خانه خود به یک ایستگاه قهوه جذاب شروع کنید. قفسه های داخلی را با پرده ای به رنگ پاستلی تزیین کنید که برای پنهان کردن همه چیز از لیوان گرفته تا لوازم خانگی عالی است.

مرکز گل

گل‌های مورد علاقه‌تان را در سایه‌های صورتی، قرمز و زرد جمع کنید و آنها را در امتداد میز خود بچینید تا یک شام بهاری عالی داشته باشید.

 

قاب چوبی تزئینی

 

یک قاب چوبی قدیمی می تواند به راحتی به مکان مناسبی برای نمایش عکس های مورد علاقه شما در این فصل تبدیل شود – سفرهای پیاده روی خانوادگی، بازدید از باغ گیاه شناسی و هر چیز دیگر.

باغ ایستاده

اگر فضای بیرون تان کم است و به روشی غیرمنتظره برای نگهداری  گیاهان گلدانی خود نیاز دارید، به روش ایستاده فکر کنید. به سادگی یک پالت چوبی را روی دیوار قرار دهید و تا جایی که می توانید روی آن را با گیاهان گلدانی بپوشانید.

 

نمایش کلاه

وقتی هوا گرم شد، وقت آن است که از کلاه های حصیری خود استفاده کنید، درست است؟ با تبدیل مجموعه خود به بخشی از دکوراسیون منزل خود، آنها را در دسترس خود نگه دارید. از ایده های سابرینا تان از وبلاگ مد و سبک زندگی، Gypsy Tan، الهام بگیرید و آنها را با طناب بند رخت و گیره لباس از لوله مسی آویزان کنید.

 

کاغذ دیواری گیاه هان

مانند طرح طراحی لیزا گیلمور، اتاق خواب خود را به مکانی شاد تبدیل کنید. با نصب یک کاغذ دیواری با الهام از گیاه هان به همراه پرده های روشن شروع کنید و ظاهر را با یک چراغ آویز کم مصرف تکمیل کنید.

 

شکوفه های گل

دسته‌ای از لاله‌های رنگارنگ را در گلدان‌های کوچک یا شیشه‌ای شیر قدیمی (در اینجا نشان داده شده) جدا کنید تا نمایشی چشم نواز داشته باشید.

 

ادامه دارد ….