نقد و بررسی ریمل حجم دهنده اسنس مدل I Love Extreme Volume

ریمل ها در مدل های مختلف حجم دهنده حجم دهنده و بلند کننده مورد استفاده قرار می گیرند. ریمل حجم دهنده اسنس مدل  I Love Extreme Volume یکی از مدل های ریمل های موجود در بازار است که با داشتن فاکتورهای مناسب هر بانویی را برای خرید ترغیب می کند. ریمل یکی از مهم ترین لوازم آرایشی است که هر خانمی از آن برای زیبایی مژه مصرف می نماید. ریمل برای آرایش های ساده تا حرفه ای مناسب است. مثلا زمانی که عجله دارید و زمان کافی برای آرایش ندارید و یا برای رفتن به محل کار یا دانشگاه می خواهید آرایش ساده و شیکی داشته باشید، ریمل می تواند چشمان شما را زیبا و جلوه گر کند. اگر شما نیز قصد خرید ریمل دارید با ما همراه شوید تا با ویژگی های ریمل حجم دهنده اسنس مدل  I Love Extreme Volume بیشتر آشنا شویم.

ویژگی های ریمل حجم دهنده اسنس مدل  I Love Extreme Volume:

رنگ دانه های مشکی:

ریمل حجم دهنده تنها برای بلند کردن و یا پر پشت کردن مژه ها مورد استفاده قرار نمی گیرند، بلکه باید دارای رنگ است تا رنگی طبیعی به مژه ها داده و چشم را زیباتر نشان دهند. یک خانم را تصور کنید که مژه های بلند و پرپشت اما بسیار کم رنگی دارد. این گونه مژه ها نه تنها باعث زیبایی صورت نمی شود بلکه به چشم و صورت حالت مریضی و بی حالی می دهد.

ریمل حجم دهنده اسنس مدل  I Love Extreme Volume با داشتن رنگ دانه های مشکی و طبیعی باعث می شود مژه ها در عین پر پشت شدن رنگ مشکی بسیار زیبا و طبیعی به خود بگیرند. این رنگ زیبا در کنار حجیم شدن مژه ها حالت بسیار زیبا و جذابی به چشمان شما می دهد.

برس فیبری:

برس یکی از مهم ترین قسمت های مورد استفاده در ریمل می باشد که کیفیت آن باعث رضایت شما از مصرف ریمل خواهد بود. برس می تواند بهبا حالت بخشیدن به مژه ها آن ها را زیباتر کند. برس فیبری از بهترین مدل های برس مورد استفاده در ریمل است که به راحتی به مژه ها حالت می بخشد و آن ها را زیباتر می کند. برس فیبری ریمل حجم دهنده اسنس مدل  I Love Extreme Volume دارای دو لبه شکاف دار است که کمک می کند در هر بار استفاده ماده ریمل بیشتری با مژه ها تماس پیدا کرده و مژه ها سریع تر حالت دار شوند.

فرچه های کوچک تر:

در اکثر چشم ها اندازه و میزان بلندی مژه ها یکسان نمی باشد و برخی از مژه ها بلند و بعضی کوتاه تر هستند. لذا باید ریملی مصرف کنید که سایز فرچه های برس آن به شکلی باشد که تمام مژه ها را درگیر کرده و آن ها را شکل دهد. برس فیبری ریمل حجم دهنده اسنس مدل  I Love Extreme Volume دارای فرچه هایی با سایز کوچک و بزرگ است. فرچه های با سایز کوچک ریمل حجم دهنده اسنس مدل  I Love Extreme Volume باعث می شوند کوتاه ترین مژه های چشم نیز رنگدانه گرفته و حرکت فرچه حالت دار شوند.

پاک شدن راحت:

از دیگر ویژگی های ریمل حجم دهنده اسنس مدل  I Love Extreme Volume آن است که زمانی که می خواهید چشمان خود را بشویید ریمل و مواد آن به سادگی از روی چشم پاک می شوند. بسیاری از ریمل ها موقع پاک کردن و شست و شو به شدت به مژه می چسبند و به سختی از مژه جدا می شوند به طوری که حتما موقع شست و شو تعدادی از مژه ها نیز از چشم جدا می شود. اما ریمل حجم دهنده اسنس مدل  I Love Extreme Volume را به سادگی با آب و پاک کننده های آرایشی می توانید به طور کامل پاک کنید. به طوری که روز بعد هیچ اثری از سیاهی دور چشم که به خاطر ریمل باقی مانده روی مژه ها به وجود می آید خبری نیست.

دارای الیاف مصنوعی:

در ریمل حجم دهنده اسنس مدل  I Love Extreme Volum، الیاف مصنوعی یا مواد نایلونی حجم دهنده استفاده شده است. این مواد تا حد بسیاری باعث بلند شدن مژه ها می شوند. بسیاری از خانم ها دوست دارند علاوه بر داشتن مژه هایی پرپشت و خوش رنگ مژه هایشان بلند نیز باشد. استفاده از ریمل حجم دهنده اسنس مدل  I Love Extreme Volume طول مژه ها را به طور موقت بیشتر کرده و باعث زیباتر شدن چشم ها می شود.

عدم ریزش مواد زیر چشم:

یکی از رایج ترین مشکلات بسیاری از ریمل ها حتی ریمل های گران قیمت آن است که بعد از چند ساعت استفاده مواد ریمل زیر چشم می ریزد و جلوه ای بسیار ناخوشایند و زشت در صورت ایجاد می کند. اما مواد استفاده شده در ریمل حجم دهنده اسنس مدل  I Love Extreme Volume تا ساعت ها بعد از استفاده نیز کوچکترین ریزشی زیر چشم ندارد و می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید.

از آرایش ساده تا حرفه ای:

از دیگر ویژگی های ریمل حجم دهنده اسنس مدل  I Love Extreme Volume آن است که می توانید آن را برای هردو آرایش های ساده  و حرفه ای استفاده کنید. زمانی که آرایش بیشتری دارید و می خواهید به مراسم عروسی یا یک مهمانی بروید یا فقط برای یک روز کاری می خواهید آرایشی ساده داشته باشید، ریمل حجم دهنده اسنس مدل  I Love Extreme Volume می تواند بهترین انتخاب برای شما بوده و تمام خواسته های شما را برطرف کند.

حجم ۴٫۷ میلی لیتری:

ریمل حجم دهنده اسنس مدل  I Love Extreme Volume 4.7 میلی لیتر حجم دارد به طوری که تا مدت ها بدون نگرانی از تمام شدن آن می توانید از آن برای زیباتر کردن چشم هایتان استفاده کنید.

دیر خشک شدن:

یکی از ضعف های ریمل های بسیاری آن است که تنها چند ماه بعد از استفاده ریمل کاملا خشک می شود و کارایی خود را از دست می دهد. ریمل هایی که کم تر مورد استفاده قرار می گیرند نیز سریع تر از ریمل هایی که استفاده می شوند خشک خواهند شد. اما حتی اگر از ریمل حجم دهنده اسنس مدل  I Love Extreme Volume تا مدت ها استفاده نکنید کارایی و کیفیت خود را حفظ می کند و ماندگاری بسیار بالایی دارد.

نقاط ضعف:

یکی از نقاط ضعف ریمل حجم دهنده اسنس مدل  I Love Extreme Volume در مقابل ده ها نکته مثبت آن است که اگر بعد از یک بار استفاده مجددا از آن روی مژه ها استفاده کنید مژه ها کمی به هم می چسبند. بنابراین سعی کنید در استفاده اول مژه هایتان را به مدل دلخواه خود درآورید تا مجبور نشوید بعد از خشک شدن مواد ریمل روی چشم مجددا از ریمل استفاده کنید.

قیمت ریمل حجم دهنده :

برای مشاهده قیمت ریمل حجم دهنده اسنس مدل Love Extreme Volume بر روی لینک زیر کلیک نمایید

جمع بندی:

ریمل حجم دهنده اسنس مدل  I Love Extreme Volumeیکی از بهترین ریمل های اسنس و دیگر برندهای موجود در بازار است که با داشتن ویژگی هایی مانند حجم دهندگی زیاد، بلند کردن مژه، قیمت مناسب، عدم ریزش مواد زیر چشم و غیره می تواند یک خرید ایده آل و مناسب برای خانم ها باشد.

برگشت به بالا
خرید آنلاین همیشه کارت لاین