سخنی با تامین کنندگان عزیز

کارت لاین دنیا به سرعت در حال تغییر است و کلیه کسب کارها با هر اندازه از این تغییرات متاثر خواهند بود. دنیای دیجیتال در این گذر تغییر، امکانات و تسهیلات گسترده‌ای را به ارمغان آورده است.صاحبان کسب و کار با بهره‌گیری مناسب از فناوری اطلاعات می‌توانند از منافع آن بهره گرفته و نه تنها از ضررهای ناشی از این تغییرات و شرایط سخت کنونی بکاهند بلکه می توانند با استفاده از این امکانات به توسعه کسب و کار خود بپردازند.

کارت لاین امکانات بسیار سخت‌افزاری، نرم‌افزاری، لجستیک، اطلاع‌رسانی و تبلیغات برای معرفی شما و افزایش سهم فروش کالا و خدمات‌تان را در بستر آنلاین آماده کرده است. برای استفاده آسان و راحت از امکانات دیجیتال سعی بر این بوده که پروسه دیجیتال (معرفی و فروش کالا و خدمات) تا حد ممکن به فرآیندهای فیزیکی نزدیک باشد.
کارت لاین زیرساخت لازم برای فروش به مشتریان نهایی و مبادله کالا و خدمات بین کسب و کارها را نیز آماده کرده است. کارت لاین مشتاق همکاری و مشارکت با افراد، شرکت‌ها و سازمان‌ها برای پیشبرد کشور عزیزمان ایران می‌باشد.

کارت لاین معتقد به به یک رابطه منصفانه، مطمئن و پایدار با تامین‌کنندگان است و به همین منظور سهم کارت لاین را در این رابطه با حداقل ممکن تعیین شده است (حداکثر 2 الی 5 درصد در فروش کالا). علاوه بر آن با رعایت قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی، تسویه حساب‌ها روزانه انجام خواهد شد. تامین نقدینگی تامین‌کنندگان در صورت نیاز توسط دیگر شرکاء بانکی و تهاتر کالا و خدمات بین تامین‌کنندگان و امکان فروش قسطی کالا و خدمت را فراهم کرده است.
در کارت لاین، فروش کالا و یا ارائه خدمات در هر زمینه‌ای توسط اشخاص حقیقی یا حقوقی صلاحیت‌دار در قالب مجوزهای مربوطه از اتحادیه‌های صنفی یا سازمان‌های ذیربط امکان‌پذیر است.

کارت لاین با پشتیبانی و حمایت از تامین‌کنندگان در بخش فروش کالا و خدمات با ایجاد امکانات گسترده به کسب و کارهای کوچک و بزرگ، تولیدکنندگان، مراکز توزیع و ارایه‌دهندگان خدمات، سرویس مناسبی از پشتیبانی، تهیه محتوا تا سرویس‌های حمل و نقل، پردازش کالا و تبلیغات اختصاصی فراهم کرده است. بدیهی است جهت کاهش هزینه ها و بهبود خدمت رسانی، استفاده از تمامی امکانات تامین کنندگان محترم در اولویت کارت لاین می باشد
حمایت کامل از مشاغل خانگی، روستایی، سازمان‌های حمایتی و مراکز خیریه از برنامه های کارت لاین است و برای این منظور امکانات گسترده‌ای را در نظر گرفته است.

کارت لاین مفتخر است برای ساختن فردایی بهتر برای ایران بزرگ، از شما دعوت نماید تا همه با هم در کنار هم خدمات موثر و مفیدی را به مردم عزیز کشورمان ارائه نماییم.